SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

1.1.         Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

1.2.         Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce „Koszty dostawy” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

1.3.         Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

1.4.         Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

1.4.1.      Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa.

1.4.2.      Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.

1.5.         Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi od 1 do 3 Dni Roboczych, w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy. Produkty na zamówienie Sprzedawca dostarcza w ciągu dwóch tygodni, jeśli jednak dany produkt nie jest dostępny u producenta, Klient zostaje o tym poinformowany w ciągu 1 dnia roboczego. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

1.5.1.      W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

1.5.2.      W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

1.6.         Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

1.6.1.      W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

1.6.2.      W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.